630972-2026 - Ergebnis
Kroatien – Teile von forstwirtschaftlichen Maschinen – Rezervni dijelovi i usluga servisa za šumske zglobne traktore marke Hittner Ecotrac
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezervni dijelovi i usluga servisa za šumske zglobne traktore marke Hittner Ecotrac
Beschreibung: Dobava i isporuka originalnih rezervnih dijelova ili rezervnih dijelova usporedivo jednake kvalitete (jednakovrijedni rezervni dijelovi) i servis za traktore marke Hittner Eco Trac. Pod rezervnim dijelovima Naručitelj podrazumijeva sve rezervne dijelove potrebne za preventivno i korektivno održavanje strojeva u vlastitim servisnim radionicama, kao i u radionicama ponuditelja. Predmet nabave detaljno je opisan kroz stavke troškovnika predmeta nabave u exel tablici, koji je sastavni dio Dokumentacije ovog nadmetanja.
Interne Kennung: DIR-2026-129
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16820000 Teile von forstwirtschaftlichen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dobava i isporuka originalnih rezervnih dijelova ili rezervnih dijelova usporedivo jednake kvalitete (jednakovrijedni rezervni dijelovi) i servis za traktore marke Hittner Eco Trac. Pod rezervnim dijelovima Naručitelj podrazumijeva sve rezervne dijelove potrebne za preventivno i korektivno održavanje strojeva u vlastitim servisnim radionicama, kao i u radionicama ponuditelja.