See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych, z terenu nieruchomości położonych w Mieście Mszana Dolna tj. nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości mieszanych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe w tym odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 559817-2025
Interne Kennung: IGK.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna w roku 2026