See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1 - Dostawa ph-meturu laboratoryjnego (w komplecie z elektrodą z kompensacją temperatury), Część nr 2: Dostawa pipet mechanicznych jednokanałowych z regulowaną pojemnością w zakresie 10-100 µl, Część nr 3: Dostawa rozdrabniaczy typu blender, Część nr 4: Dostawa i montaż mikroskopu fluorescencyjnego, Część nr 5: Dostawa zamrażarki laboratoryjnej, Część nr 6: Dostawa i montaż homogenizatora kulkowego, Część nr 7: Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+), Część nr 8: Dostawa i montaż płuczki, Część nr 9: Dostawa czasomierzy, Część nr 10: Dostawa płytek wzorcowych i stalowych do suwmiarki cyfrowej MITUTOYO, klasa 2 (wartość wielkości odniesienia – 3 mm, 4 mm, 5 mm), Część nr 11: Dostawa drukarki laserowej współpracującej z urządzeniem Vitek-2 Compact,Część nr 12: Dostawa wagi laboratoryjnej.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38416000 PH-Meter, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 38510000 Mikroskope, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 38436500 Mechanische Rührer, 42123400 Luftkompressoren, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38710000 Registrieruhren, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 30232110 Laserdrucker, 38311100 Elektronische analytische Waagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa ph-meturu laboratoryjnego (w komplecie z elektrodą z kompensacją temperatury),
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ph-meturu laboratoryjnego (w komplecie z elektrodą z kompensacją temperatury),
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38416000 PH-Meter
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa pipet mechanicznych jednokanałowych z regulowaną pojemnością w zakresie 10-100 µl.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pipet mechanicznych jednokanałowych z regulowaną pojemnością w zakresie 10-100 µl.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa rozdrabniaczy typu blender.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozdrabniaczy typu blender.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa i montaż mikroskopu fluorescencyjnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mikroskopu fluorescencyjnego.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa zamrażarki laboratoryjnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamrażarki laboratoryjnej.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa i montaż homogenizatora kulkowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż homogenizatora kulkowego.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 38436500 Mechanische Rührer
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprężarki powietrza wraz z usługą podłączenia i integracji z posiadaną instalacją gazową elektryczną oraz podłączeniem do spektrometrów mas sprzężonych z chromatografami cieczowymi (producent Sciex, modele 2 x QTRAP 5500, 1 x QTRAP 5500+).
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Dostawa i montaż płuczki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż płuczki.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Dostawa czasomierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czasomierzy.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 38710000 Registrieruhren
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Dostawa płytek wzorcowych i stalowych do suwmiarki cyfrowej MITUTOYO, klasa 2 (wartość wielkości odniesienia – 3 mm, 4 mm, 5 mm).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płytek wzorcowych i stalowych do suwmiarki cyfrowej MITUTOYO, klasa 2 (wartość wielkości odniesienia – 3 mm, 4 mm, 5 mm).
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Dostawa drukarki laserowej współpracującej z urządzeniem Vitek-2 Compact.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki laserowej współpracującej z urządzeniem Vitek-2 Compact.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Dostawa wagi laboratoryjnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wagi laboratoryjnej.
Interne Kennung: WIW-AD.272.37.2025 - Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen