631033-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Baureifmachung – Bouwrijpmaken deelgebied 8, Het Oosterland, Mijdrecht
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBouwrijpmaken deelgebied 8, Het Oosterland, Mijdrecht
BeschreibungHet werk is onderdeel van de gebiedsontwikkeling Oosterland in Mijdrecht. Het Oosterland is gelegen ten westen van de gemeente Mijdrecht en is momenteel een glastuinbouwgebied. In dit gebied worden circa 800 woningen ontwikkeld en gerealiseerd. Deze ontwikkeling zal gefaseerd plaatsvinden, er zijn 11 deelgebieden voorzien. Het werk van onderhavige aanbesteding betreft deelgebied 8. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Verwijderen zakbakens Verwijderen en afvoeren overhoogtes grond en zand Grondwerk watergangen en percelen Leveren en aanbrengen pompgemaal Leveren en aanbrengen riolering Aanbrengen puinverhardingen Omvang wordt bekend gemaakt bij aankondiging. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233330 Fundamentierungsarbeiten für Straßen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1