2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering gemeente Maashorst
Beschreibung: Gemeente wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de brandverzekering afsluiten Looptijd 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 met wederzijdse verlengingsmogelijkheid van driemaal met telkens 12 maanden
Interne Kennung: BIZOB-2025-MAA-MUI-00609
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 Brandverzekering gemeente Maashorst
Beschreibung: Brandverzekering gemeente Maashorst 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 Polis brandverzekering 1 jan 2026 tot 1 jan 2029
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -