631075-2026 - Wettbewerb
Belgien – Patent- und Urheberrechtsberatung – RAAMOVEREENKOMST VITO: INSTANDHOUDINGSTAKSEN OCTROOIEN
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VITO: INSTANDHOUDINGSTAKSEN OCTROOIEN
Beschreibung: VITO wenst een raamovereenkomst af te sluiten met maximaal twee dienstverleners. De opdrachten gaan naar de eerste in rangschikking en in beperkte gevallen naar de tweede in rangschikking (cascade). De opdracht heeft betrekking op het betalen van de instandhoudinsgtaksen van de octrooien en octrooiaanvragen in de IP-portefeuille van VITO.
Interne Kennung: PPP04G-1337/6508/RO IP 1337
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79120000 Patent- und Urheberrechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RO IP 1337_1