2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych i sieciowych dla ZSUT Instytutu Telekomunikacji i Cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Część I : Komputery PC typu desktop ( typ 1) - 8 szt., Komputery PC typu desktop ( typ 2) - 2szt., Monitor – 10 szt. Część II : Router i Dyski
Interne Kennung: WEITI/41/ZP/2025/1036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I : Komputery PC typu desktop ( typ 1) - 8 szt., Komputery PC typu desktop ( typ 2) - 2szt., Monitor – 10 szt.
Beschreibung: Część I : Komputery PC typu desktop ( typ 1) - 8 szt., Komputery PC typu desktop ( typ 2) - 2szt., Monitor – 10 szt.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II : Router i Dyski
Beschreibung: Część II : Router i Dyski
Interne Kennung: Część II