631080-2026 - Ergebnis
Slowakei – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – DNS - Laboratórne prístroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Laboratórne prístroje
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je dodanie vybraného sortimentu laboratórnych prístrojov, laboratórneho príslušenstva, laboratórnej techniky ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupín 380, 331, 383, 384, 385, 386 a 429 uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV) pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, vrátane ostatných súvisiacich služieb ako doprava, dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, vynesenie na miesto dodania a konečnej inštalácie a uvedenie do prevádzky , ak je to vzhľadom na charakter dodávaného prístroja relevantné a v prípade potreby aj zaškolenie zamestnanca/zamestnancov Viac informácií je uvedených v aktuálnych Súťažných podkladoch vrátane ich príloh.
Interne Kennung: REK001224/2024-UVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 38300000 Messinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38600000 Optische Instrumente, 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratórne prístroje
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je dodanie vybraného sortimentu laboratórnych prístrojov, laboratórneho príslušenstva, laboratórnej techniky ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupín 380, 331, 383, 384, 385, 386 a 429 uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV) pre jednotlivé fakulty, ústavy a pracoviská Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, vrátane ostatných súvisiacich služieb ako doprava, dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, vynesenie na miesto dodania a konečnej inštalácie a uvedenie do prevádzky , ak je to vzhľadom na charakter dodávaného prístroja relevantné a v prípade potreby aj zaškolenie zamestnanca/zamestnancov.