See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów okresowych aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów okresowych aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie niezbędne czynności wymagane w celu dopuszczenia sprzętu medycznego do dalszego użytkowania zgodnie z zaleceniami producenta sprzętu wynikających z przepisów bhp, przeglądów zapewniających sprawną i bezpieczną eksploatację aparatury i sprzętu medycznego oraz zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024 poz. 1620) w szczególności: utrzymanie sprawności techniczno – eksploatacyjnej sprzętu objętego niniejszym zamówieniem, konserwację i zachowanie gotowości eksploatacyjnej, przeprowadzanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych i kontroli stanu technicznego sprzętu medycznego, aktualizacji oprogramowania, regulacji, kalibracji, wzorcowań, sprawdzeń lub kontroli bezpieczeństwa – które zgodnie z instrukcją używania wyrobu nie mogą być wykonane przez użytkownika, prowadzenie paszportów technicznych sprzętu medycznego tj. wprowadzanie każdorazowo wpisu o wykonanych czynnościach, uszkodzeniach oraz o dopuszczeniu lub nie sprzętu medycznego do dalszego użytkowania.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Analizatory
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Aparatura diagnostyczna
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Aparatura hemodynamiczna
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Aparatura okulistyczna
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Aparatura zabiegowo - operacyjna
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Aparaty do hemodializ
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Aparaty do znieczuleń
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Defibrylatory
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Diatermie
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Inkubatory
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Kardiomonitory
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Komory laminarne
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - KTG
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Lampy naświetleniowe
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Napędy ortopedyczno-chirurgiczne
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Pompy infuzyjne
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Respiratory
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Różne
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Spirometry
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Sprzęt rehabilitacyjny
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Stoły operacyjne
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Szyna CPM
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Ultrasonografy
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/52/2026 - Pakiet 23
631083-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZT-SZP-226/01/52/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Analizatory
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 - Aparaty do hemodializ
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 - Aparaty do znieczuleń
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 - Defibrylatory
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 - Diatermie
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 - Inkubatory
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11 - Kardiomonitory
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12 - Komory laminarne
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 - KTG
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 - Lampy naświetleniowe
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16 - Pompy infuzyjne
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17 - Respiratory
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18 - Różne
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19 - Spirometry
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21 - Stoły operacyjne
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22 - Szyna CPM
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23 - Ultrasonografy