2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji. Zgodnie z pkt. 7 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli: 7.1. wykaże, że w okresie ostatnich 4 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, co najmniej: 7.1.1. dwie usługi, z których każda spełniała minimalne wymagania: 7.1.1.1. przedmiotem usługi było/jest wdrożenie i integracja narzędzia Jira Service Management oraz Jira Software i Confluence; 7.1.1.2. każda z usług jest/była wykonana dla 10 000 użytkowników końcowych dla każdego ze wskazaniach narzędzi w rozproszonej geograficznie organizacji u 6 podmiotów organizacyjnych; 7.1.1.3. zakresem każdej z usług jest/było wdrożenie i integracja narzędzi: 7.1.1.3.1. Jira ServiceDesk; 7.1.1.3.2. Jira Software; 7.1.1.3.3. Confluence; funkcjonujących zgodnie z licencją Atlassian; 7.1.1.4. wartość każdej z usług była/jest na poziomie 1 000 000,00 złotych brutto. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych wartość usługi musi dotyczyć części już wykonanej nie zaś całości w tym przyszłego nierealizowanego zakresu usługi. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych Zamawiający wymaga, aby przedmiot każdej z tych usług był zrealizowany co najmniej w zakresie wymaganym dla wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu. 7.1.2. jedną usługę, która spełniała minimalne wymagania: 7.1.2.1. usługa była wykonana i wdrożona dla 10 000 użytkowników końcowych oraz na poziomie licencjonowania dla 1 000 operatorów (agentów) w rozproszonej geograficznie organizacji u 6 podmiotów organizacyjnych; 7.1.2.2. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie w narzędziu Jira Service Management procesów: 7.1.2.2.1. zarządzania incydentami; 7.1.2.2.2. zarządzania problemami; 7.1.2.2.3. zarządzania zdarzeniami; 7.1.2.2.4. wniosków o usługę; 7.1.2.3. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie procesu zarządzania konfiguracją w narzędziu Assets (poprzednio: Insight), z uwzględnieniem 20 typów elementów konfiguracji oraz 100 000 jednostek konfiguracyjnych; 7.1.2.4. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie na poziomie licencjonowania dla 250 użytkowników końcowych procesu zarządzania kodami źródłowymi i wdrażania oprogramowania w narzędziu Bitbucket; 7.1.2.5. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie na poziomie licencjonowania dla 25 użytkowników końcowych procesu zarządzania ciągłej integracji i wdrażania oprogramowania w narzędziu Bamboo; 7.1.2.6. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie na poziomie licencjonowania dla 3 000 użytkowników końcowych procesu zarządzania testami w narzędziu XRay; 7.1.2.7. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie dla 4 000 monitorowanych urządzeń procesu zarządzania monitorowaniem w narzędziu Zabbix, a także zintegrowanie z narzędziem Jira Service Management; 7.1.2.8. zakresem usługi była analiza oraz budowa i wdrożenie platformy do zarządzania raportami (PowerBI) zintegrowaną z narzędziem Jira Service Management. 7.2. przedstawi osoby, które spełniają minimalne wymagania w zakresie dotyczącym liczby osób oraz ich kwalifikacji zawodowych, wykształcenia i doświadczenia: Zgodnie ze schematem: Rola/Kwalifikacje zawodowe i wykształcenie/Doświadczenie Osoba pełniąca rolę Starszego Architekta Systemowego/Liczba osób: 1/1) Certyfikat ITIL Foundation lub certyfikat równoważny; 2) Certyfikat Atlassian Certified System Administrator lub certyfikat równoważny;3) Certyfikat Atlassian Certified in Agile Development with Jira Software lub certyfikat równoważny; 4) Wykształcenie wyższe informatyczne albo pokrewne, np. elektronika, cybernetyka, telekomunikacja, automatyka, mechatronika lub wykształcenie wyższe matematyczne./W ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 12 miesięcy (liczony odrębnie, oddzielnie dla każdego projektu) koordynowała i realizowała zadania w ramach 2 projektów w zakresie dotyczącym projektowania i tworzenia architektury systemów teleinformatycznych funkcjonujących zgodnie z licencją Atlassian. Osoba pełniąca rolę Architekta Systemowego/1/1) Certyfikat Atlassian Certified in Agile Development with Jira Software lub certyfikat równoważny; 2) Certyfikat Confluence Administration for Data Center and Server lub certyfikat równoważny; 3) Wykształcenie wyższe informatyczne albo pokrewne, np. elektronika, cybernetyka, telekomunikacja, automatyka, mechatronika lub wykształcenie wyższe matematyczne./W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 12 miesięcy (liczony oddzielnie, odrębnie dla każdego projektu) realizowała zadania w ramach 2 projektów w zakresie dotyczącym projektowania i tworzenia architektury systemów teleinformatycznych funkcjonujących zgodnie z licencją Atlassian. Osoba pełniąca rolę Starszego Specjalisty Atlassian/2/1) Certyfikat Jira Administration for Data Center and Server lub certyfikat równoważny; 2) Certyfikat Atlassian Jira ServiceDesk Administration lub certyfikat równoważny; 3) Wykształcenie wyższe informatyczne albo pokrewne, np. elektronika, cybernetyka, telekomunikacja, automatyka, mechatronika lub wykształcenie wyższe matematyczne./1) W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 12 miesięcy (liczony oddzielnie, odrębnie dla każdego projektu) realizowała zadania w ramach 2 projektów w zakresie dotyczącym projektowania i tworzenia architektury systemów teleinformatycznych funkcjonujących zgodnie z licencją Atlassian; 2) W ciągu ostatnich 4 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 24 miesięcy realizowała zadania dotyczące rozwiązań skryptowych w zakresie dodatków ScriptRunner lub PowerScripts lub Automation for Jira. Ze względu na limit znaków ciąg dalszy opisu jest w pkt. 5.
Vorherige Bekanntmachung: 607958-2025
Interne Kennung: BF-II.3710.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem jest dostawa licencji.