2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja zespołu miejskich obiektów sportowych położonych przy ul. Kolejowej w Prudniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją Stadionu Miejskiego przy ulicy Kolejowej w Prudniku – etap pierwszy - 1A. Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w oparciu o Uchwałę Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r. objęta wstępną promesą Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie dotyczącą dofinansowania inwestycji Nr Edycja2/2021/4016/PolskiLad. Zakres robót budowlanych ETAP 1A: 0) Prace przygotowawcze- prace rozbiórkowe i wycinka dla zakresu wskazanego w dokumentacji 1) Budowa boiska piłkarskiego z nawierzchnią z trawy naturalnej wraz z oświetleniem 2) Budowa areny lekkoatletycznej kategorii V składającej się z: 3) Budowę trybun a) Głównej zadaszonej na wprost wejścia na stadion wraz z miejscami dla gości b) Dla gości specjalnych, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych wraz z wydzielonym, oszklonym miejscem dla komentatora c) Niezadaszonej na około 200 osób 4) Budowę budynku toalet 5) Wykonanie niezbędnego zagospodarowania terenu wokół stadionu 6) Zakup wyposażenia obiektu- wyposażenia sportowego oraz do obsługi murawy stadionu 7) Przebudowa zagospodarowania terenu wraz z budową ciągów komunikacyjnych, montażem małej architektury, oświetlenia, odwodnienia i monitoringu 8) Instalacje elektroenergetyczne i niskoprądowe 9) Instalacja sanitarna zewnętrzna a) Kanalizacja deszczowa b) Instalacja wodociągowa zewnętrzna c) Instalacja kanalizacji sanitarnej zewnętrznej 10) Instalacje sanitarne wewnętrzne.
Interne Kennung: I-II.271.3.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją Stadionu Miejskiego przy ulicy Kolejowej w Prudniku – etap pierwszy - 1A. Zakres robót budowlanych ETAP 1A: 0) Prace przygotowawcze- prace rozbiórkowe i wycinka dla zakresu wskazanego w dokumentacji 1) Budowa boiska piłkarskiego z nawierzchnią z trawy naturalnej wraz z oświetleniem 2) Budowa areny lekkoatletycznej kategorii V składającej się z: a) Bieżni okólnej 6 torowej b) Bieżni prostej 6 torowej c) Rzutni do rzutu oszczepem d) Rzutni do rzutu dyskiem i młotem e) Rzutni do pchnięcia kulą f) Skoczni do skoku o tyczce (jednokierunkowej) g) Skoczni do skoku w dal i trójskoku dwuścieżkowej i dwukierunkowej h) Skoczni do skoku wzwyż 3) Budowę trybun a) Głównej zadaszonej na wprost wejścia na stadion wraz z miejscami dla gości b) Dla gości specjalnych, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych wraz z wydzielonym, oszklonym miejscem dla komentatora c) Niezadaszonej na około 200 osób 4) Budowę budynku toalet 5) Wykonanie niezbędnego zagospodarowania terenu wokół stadionu a) Wykonanie ekranów akustycznych wzdłuż wschodniej granicy opracowania oraz na koronie stadionu zgodnie z wytycznymi decyzji środowiskowej b) Przebudowa i rozbudowa grobli otaczających stadion w celu osiągnięcia wymaganej rzędnej przekraczającej rzędną powodziową zgodnie z wytycznymi pozwolenia wodnoprawnego c) Budowa muru oddzielającego trybunę niezadaszoną od projektowanej w drugim etapie strefy gospodarczej. d) Budowa dojść pieszych biegnących po koronie stadionu oraz prowadzących do budynku toalet e) Budowa schodów terenowych wraz z pochwytami prowadzących na koronę stadionu f) Budowa ogrodzenia h=220 cm otaczającego trybuną gości g) Budowa ogrodzenia h=180 cm otaczającego stadion h) Budowa ogrodzenia h=120 cm wydzielającego teren imprezy masowej 6) Zakup wyposażenia obiektu- wyposażenia sportowego oraz do obsługi murawy stadionu 7) Przebudowa zagospodarowania terenu wraz z budową ciągów komunikacyjnych, montażem małej architektury, oświetlenia, odwodnienia i monitoringu 8) Instalacje elektroenergetyczne i niskoprądowe a) Oświetlenie trybuny zadaszonej b) Trybuna VIP-pełne wyposażenie elektryczne c) Toalety – pełne wyposażenie elektryczne d) Maszty oświetleniowe dla boiska głównego wraz z pełnym wyposażeniem i zasilaniem e) Oświetlenie terenu słupy 6m wraz z osprzętem i zasilaniem f) Oświetlenie terenu słupy 5m wraz z osprzętem i zasilaniem g) Monitoring dla terenu imprezy masowej h) Teletechniczna kanalizacja kablowa i) Rurociąg kablowy j) Instalacja nagłośnienia na stadionie 9) Instalacja sanitarna zewnętrzna a) Kanalizacja deszczowa - przebudowa istniejącej kanalizacji deszczowej – odcinek D93-D100 - budowa kanalizacji deszczowej związanej z boiskiem głównym - budowa kanalizacji deszczowej odwadniającej trybunę zadaszoną, trybuną VIP i budynek toalet - budowa kanalizacji deszczowej związanej z południowym parkingiem - przewiert pod wałem - wylot - zbiornik retencyjny - pompownia wód deszczowych - separator koalescencyjny zintegrowany z osadnikiem - drenaż boiska głównego b) Instalacja wodociągowa zewnętrzna - przyłącze wodociągowe nr 2 do toalet, odcinek od W81 do studni wodomierzowej W82 – o długości 11,6m, odcinek od studni wodomierzowej W82 - o długości 649,8m - tryskacze na boisku głównym c) Instalacja kanalizacji sanitarnej zewnętrznej - przyłącze kanalizacji sanitarnej od KS1 do studni KS2 – o długości 17,4 m - instalacja zewnętrzna od przyłącza nr 1 tłoczna ( od przepompowni P1 do komory rozprężnej KR1) - instalacja zewnętrzna od przyłącza nr 1 grawitacyjna (dla włączenia budynku sanitariatów nr 2 do przepompowni P1) odcinek od przepompowni P1 – o długości 44,2m - przepompownia 10) Instalacje sanitarne wewnętrzne: a) Instalacja wodociągowa wewnętrzna – pełne wyposażenie budynku toalet b) Instalacja kanalizacji sanitarnej (wewnętrzna) – pełne wyposażenie budynku toalet c) Instalacja wentylacji mechanicznej – pełne wyposażenie budynku toalet d) Instalacja klimatyzacji.