631129-2026 - Wettbewerb
Lettland – Industrieroboter – Automatizētas atkritumu šķirošanas iekārtas ar mākslīgā intelekta vadītu robotizētu satvērējroku sistēmu piegāde un uzstādīšana
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatizētas atkritumu šķirošanas iekārtas ar mākslīgā intelekta vadītu robotizētu satvērējroku sistēmu piegāde un uzstādīšana
Beschreibung: Automatizētas atkritumu šķirošanas iekārtas ar mākslīgā intelekta vadītu robotizētu satvērējroku sistēmu piegāde un uzstādīšana
Interne Kennung: ZAAO 2026/43/l
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000