631133-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Produs biocid pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor – TP 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produs biocid pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor – TP 2
Beschreibung: Achizitie Produs biocid pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor – TP 2 == cantitate estimata minima 48 luni 9600L cantitate estimata maxima 12000lL ,pretul estimat/lL =80 lei fara tva Conform art. 161 din legea 98/2016 termenul pt raspunsul la clarificarii este in a 10 a zi inainte de data limita de depundere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile
Interne Kennung: 20569
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitie Produs biocid pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor – TP 2== cantitate estimata minima 48 luni 9600L cantitate estimata maxima 12000lL ,pretul estimat/lL =80 lei fara tva
Interne Kennung: 1
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Additional information: sediul spitalului
Value