631139-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – 14|15 BAŤŮV INSTITUT – Obnova povrchu podlah 14. a 15. budovy - ll. etapa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel14|15 BAŤŮV INSTITUT – Obnova povrchu podlah 14. a 15. budovy - ll. etapa
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je čištění, lokální opravy a renovace kaučukových podlahovin, linolea, PU stěrek a teracových podlah ve 3. a 4. NP v 15 budově. Jedná se zejména o exponované prostory knihovny, chodeb, kanceláří a edukačních místností. Součástí předmětu veřejné zakázky je i dodávka kluzáků/koleček proti poškození podlah židlemi, stěhování vybavení a nábytku a výmalba.
Interne KennungVZ/2025/03/04
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 45442100 Anstricharbeiten, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel14|15 BAŤŮV INSTITUT - Obnova povrchu podlah 14. a 15. budovy - ll. etapa
Optionen
Beschreibung der OptionenViz obchodní podmínky