See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.232.2025.LS - Dostawa materiałów laboratoryjnych do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów laboratoryjnych do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Probówka do pomiaru aktywnego czasu krzepnięcia - 2 880 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Końcówki do pipet automatycznych - 183 000 sztuk; 2. Końcówki do pipet automatycznych - 30 000 sztuk; 3. Końcówki do pipet automatycznych - 90 000 sztuk; 4. Końcówki do pipet automatycznych - 2 100 sztuk; 5. Pojemnik polistyrenowy na wycinki - 6 330 sztuk; 6. Nożyki alergologiczne - 200 sztuk; 7. Szalka typu Petriego - 7 200 sztuk; 8. Pipeta typu Pasteura - 132 000 sztuk; 9. Pipeta typu Pasteura - 50 000 sztuk; 10. Eza kaliborowana bakteriologiczna z pojedynczym oczkiem - 316 000 sztuk; 11. Naczynko do analizatora Hitachi Cobas Pro będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego - 118 000 sztuk; 12. Wymazówki z podłożem typu STUART+C - 1 000 sztuk; 13. Wymazówki z tworzywa - 6 000 sztuk; 14. Statyw na probówki - 1 sztuk; 15. Statyw na probówki - 80 sztuk; 16. Statyw na probówki - 24 sztuk; 17. Statyw na probówki - 6 sztuk; 18. Statyw na probówki - 45 sztuk; 19. Szalka typu Petriego - 1 080 sztuk; 20. Eza kalibrowana bakteriologiczna z pojedynczym oczkiem - 240 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Pojemnik plastikowy na mocz - 20 250 sztuk; 2. Pojemnik plastikowy na próbki moczu - 32 400 sztuk; 3. Pojemnik plastikowy na próbki kału - 39 600 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Mikroprobówki polipropylenowe - 18 000 sztuk; 2. Probówki polipropylenowe - 700 sztuk; 3. Probówki polpropylenowe - 4 400 sztuk; 4. Patyczki drewniane higieniczne - 500 sztuk; 5. Pincety anatomiczne plastikowe - 17 400 sztuk; 6. Butelki z brązowego szkła sodowego lub borokrzemowego - 60 sztuk; 7. Chusteczki bezpyłowe wykonane z dwustronnego czyściwa - 1 430 sztuk; 8. Statyw typu PCR do utrzymywania probówek - 15 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Pałeczka plastikowa z włókniną - 31 500 sztuk; 2. Narzędzie do pobierania próbek z endometrium - 11 250 sztuk; 3. Ginekologiczna pęseta - 2 800 sztuk; 4. Sztańca dermatologiczna - 5 100 sztuk; 5. Łyżeczka dermatologiczna - 1 800 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: 1. Pojemnik do przechowywania i transportu próbek histopatologicznych - 97 000 sztuk; 2. Pojemnik do przechowywania i transportu próbek histopatologicznych - 13 500 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Nakłuwacz lancet sterylny - 730 000 sztuk; 2. Nakłuwacz lancet sterylny - 590 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: 1. Kubek do moczu - 300 000 sztuk; 2. Probówka próżniowa okrągłodenna do pobierania i transportowania moczu - 342 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. Igła heparynizowana do zamkniętego systemu próżniowego pobierania krwi - 43 500 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: 1. Probówki typu Falcon - 13 900 sztuk; 2. Probówki typu Falcon - 13 000 sztuk; 3. Sterylna probówka cienkościenna - 500 sztuk; 4. Końcówka w statywach do pipet automatycznych - 313 500 sztuk; 5. Probówki sterylne bezbarwne - 55 800 sztuk; 6. Bezbarwne zatyczki do stripów - 1 800 sztuk; 7. Probówki sterylne bezbarwne - 70 200 sztuk; 8. Końcówki z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 48 440 sztuk; 9. Końcówka do pipet automatycznych - 9 000 sztuk; 10. Końcówki bezbarwne z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 235 680 sztuk; 11. Butelki hodowlane - 8 400 sztuk; 12. Sterylna probówka okrągłodenna - 32 250 sztuk; 13. Filtr strzykawkowy - 600 sztuk; 14. Pudełko kartonowe foliowane z separatorami do przechowywania materiału w probówkach mrożeniowych - 30 sztuk; 15. Końcówki typ Eppendorf - 960 sztuk; 16. Końcówki polipropylenowe do automatycznych pipet laboratoryjnych - 40 000 sztuk; 17. Probówki - 128 000 sztuk 18. Końcówki z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 25 440 sztuk; 19. Końcówki z filtrem kompatybilne z pipetami - 23 040 sztuk; 20. Końcówki z filtrem kompatybilne z pipetami - 19 680 sztuk; 21. Końcówki typ Eppendorf - 27 000 sztuk; 22. Sterylna probówka stożkowa - 24 500 sztuk; 23. Końcówki wykonane z PP pasujące do pipet automatycznych - 480 sztuk; 24. Końcówki wykonane z PP pasujące do pipet automatycznych - 43 680 sztuk; 25. Końcówki wykonane z PP pasujące do pipet automatycznych - 357 600 sztuk; 26. Kapilary plastikowe - 23 200 sztuk; 27. Końcówka bez filtra typu Eppendorf - 27 360 sztuk; 28. Końcówki do pipety automatycznej - 54 720 sztuk; 29. Probówka do pobierania płynu mózgowo rdzeniowego - 26 400 sztuk; 30. Optyczny, adhezyjny film do zamykania płytek do rekacji RQ-PCR - 900 sztuk; 31. 96-dołkowe, optyczne, sterylne płytki do reakcji RQ-PCR - 50 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: 1. Kuweta do oznaczenia ACT - 2 520 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: 1. Probówka polipropylenowa - 84 750 sztuk; 2. Probówka polistyrenowa - 67 500 sztuk; 3. Probówka polistyrenowa - 3 000 sztuk; 4. Probówka polistyrenowa - 30 000 sztuk; 5. Probówka polipropylenowa - 6 000 sztuk; 6. Probówka polistyrenowa - 109 500 sztuk; 7. Probówka polipropylenowa - 1 500 sztuk; 8. Korki do probówek karbowane - 123 000 sztuk; 9. Korki do probówek karbowane - 115 500 sztuk; 10. Szczoteczka cytologiczna - 3 300 sztuk; 11. Pincety anatomiczne plastikowe - 1 200 sztuk; 12. Butla PE - 1 sztuk; 13. Utrwalacz cytologiczny chroniący pobrany materiał biologiczny przed wpływem warunków otoczenia w czasie przechowywania i transportu - 200 sztuk; 14. Korek z PE do probówki - 18 000 sztuk; 15. Płytka mikrotyracyjna - 750 sztuk; 16. Butelka laboratoryjna z gwintem - 4 300 sztuk; 17. Moździeż porcelanowy do rozdrabniania leków wraz z tłuczkiem - 15 sztuk; 18. Probówka polipropylenowa - 1 100 sztuk; 19. Pojemniki-rynienki do dozowania pipetami wielokanałowymi - 3 000 sztuk; 20. Wzierniki ginekologiczne - 25 000 sztuk; 21. Ostrza do wykrawania materiału - 9 550 sztuk; 22. Tacka tekturowa otwarta na 10 szkiełek - 900 sztuk; 23. Teczka tekturowa zamykana na 20 szkiełek - 900 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: 1. Szkiełka nakrywkowe - 44 800 sztuk; 2. Szkiełka nakrywkowe - 2 000 sztuk; 3. Szkiełka mikroskopowe podstawowe - 4 300 sztuk; 4. Szkiełka podstawowe ze szlifowanymi krawędziami - 1 000 sztuk; 5. Szkiełka podstawowe ze szlifowanymi krawędziami - 57 000 sztuk; 6. Szkiełka podstawowe, szlifowane krawędzie - 85 536 sztuk; 7. Szkiełka podstawowe z ciętymi krawędziami - 32 000 sztuk; 8. Szkiełka podstawowe z ciętymi krawędziami - 34 200 sztuk; 9. Szkiełka nakrywkowe - 220 000 sztuk; 10. Szkiełka nakrywkowe okrągłe - 1 000 sztuk; 11. Szkiełka podstawowe ze szlifowanymi krawędziami - 29 400 sztuk; 12. Szkiełka nakrywkowe - 600 sztuk; 13. Szkiełka nakrywkowe - 3 000 sztuk; 14. Szkiełka podstawowe z kolorowym polem - 250 000 sztuk; 15. Szkiełka nakrywkowe - 220 000 sztuk; 16. Szkiełka podstawowe do makrobloków - 3 600 sztuk; 17. Szkiełka nakrywkowe przeznaczone do zamykania preparatów mikroskopowych - 6 000 sztuk; 18. Szkiełko typu „anti-roll" do kriostatu - 30 sztuk; 19. Szkiełka mikroskopowe podstawowe - 220 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: 1. Słój do moczu - 1 900 sztuk; 2. Butla na mocz - 240 sztuk; 3. Wzierniki ginekologiczne - 74 400 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: 1. Pojemnik plastikowy na próbki kału - 7 100 sztuk; 2. Korek polietylenowy do probówki - 216 000 sztuk; 3. Probówka polipropylenowa typu Falcon - 24 600 sztuk; 4. Probówka polistyrenowa - 212 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: 1. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 14 110 sztuk; 2. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 4 600 sztuk; 3. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 400 sztuk; 4. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 6 900 sztuk; 5. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 4 430 sztuk; 6. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 1 640 sztuk; 7. Pojemnik do transportu materiału chirurgicznego - 2 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: 1. SZKIEŁKA PODSTAWOWE WYKONANE ZE SZKŁA SODOWO-WAPNIOWEGO Z JEDNOSTRONNYM, KOLOROWYM POLEM DO OPISU - 670 000 sztuk; 2. SZKIEŁKA PODSTAWOWE WYKONANE ZE SZKŁA SODOWO-WAPNIOWEGO Z JEDNOSTRONNYM, KOLOROWYM POLEM DO OPISU - 3 600 sztuk; 3. SZKIEŁKA PODSTAWOWE WYKONANE ZE SZKŁA SODOWO-WAPNIOWEGO, Z JEDNOSTRONNYM, KOLOROWYM POLEM DO OPISU - 104 250 sztuk; 4. SZKIEŁKA PODSTAWOWE WYKONANE ZE SZKŁA SODOWO-WAPNIOWEGO, Z JEDNOSTRONNYM, KOLOROWYM POLEM DO OPISU - 84 900 sztuk; 5. SZKIEŁKA PODSTAWOWE WYKONANE ZE SZKŁA SODOWO-WAPNIOWEGO, Z JEDNOSTRONNYM, KOLOROWYM POLEM DO OPISU - 6 000 sztuk; 6. UTRWALACZ CYTOLOGICZNY - 6 opakowań; 7. GĄBECZKI BIOPSYJNE - 6 opakowań;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: 1. Uchwyty do koszyków na 20 szkiełk podstawowych - 36 sztuk; 2. Worki na odpady parafinowe - 84 sztuk; 3. Taśma nakrywkowa - 1 035 sztuk; 4. Koszyki na szkiełka podstawowe - 70 sztuk; 5. Filtr do barwiarki - 8 sztuk; 6. Nożyk do odcinania taśmy nakrywkowej - 10 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: 1. Jednorazowe fiolki 20ml kompatybilne z procesorem tkankowym - 4 500 sztuk; 2. Jednorazowe pokrywki do fiolek z poz.1 - 4 500 sztuk; 3. Płaska forma zagnieżdżona, wyposażona w 20 nieoznakowanych prostokątnych wnęk - 20 sztuk; 4. Silikonowa forma wyposażona w 21 ponumerowanych wnęk - 20 sztuk; 5. Pudełka styrenowe do przechowywania próbek - 2 000 sztuk; 6. Pudełko z 100 miejscami w kształcie diamentu na siatki - 10 sztuk; 7. Paski szklane do łamarki noży szklanych - 90 sztuk; 8. Paski szklane do łamarki noży szklanych - 72 sztuk; 9. Siatki miedziane - 1 800 sztuk; 10. Siatki miedziane - 1 800 sztuk; 11. Siatki miedziane - 1 800 sztuk; 12. Parafilm bezwonny wykorzystywany do przykrycia albo ograniczenia probowek, zlewek, fiolek, szalek typu petriego, kolb oraz różnych przyrządów i obiektow o nieregularnym kształcie - 6 sztuk; 13. Pokrywki jednorazowe kompatybilne z procesorem tkankowym - 1 000 sztuk; 14. Kosze kompatybilne z procesorem tkankowym - 1 000 sztuk; 15. Gąbki kompatybilne z procesorem tkankowym - 440 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: 1. Etykiety foliowe samoprzylepne do drukarek termotransferowych - 230 rolek; 2. Taśma barwiąca termotransferowa do drukarki etykiet - 250 sztuk; 3. Taśma barwiąca termotransferowa do drukarki etykiet - 100 sztuk; 4. Etykiety foliowe samoprzylepne - do drukarek termotransferowych - 17 rolek; 5. Etykiety foliowe samoprzylepne do drukarek termotransferowych - 17 rolek; 6. Taśma barwiąca termotransferowa do drukarki etykiet - 20 sztuk; 7. Zadrukowane etykiety samoprzylepne na materiały - 8 rolek;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: 1. Wkład filtracyjny przeznaczony do oddzielania dużych cząsteczek oraz obniżania twardości wody wodociągowej - 36 sztuk; 2. Filtr oddechowy do zbiornika - 17 sztuk; 3. Filtr do filtracji sterylizującej, usuwający bakterie i cząstki z wody oczyszczonej przed podaniem wody do analizatora - 3 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: 1. Jednorazowy pojemnik na zużytą parafinę do procesora próżniowego - 240 sztuk; 2. Środek do dezynfekcji komory kriostatu - 25 litrów; 3. Filtr węglowy do procesora próżniowego - 22 sztuk; 4. Filtr formaldehydowy do procesora próżniowego - 11 sztuk; 5. Opakowanie po 6 koszy na kasetki histopatologiczne do procesora próżniowego - 2 opakowań; 6. Filtry do odkurzacza komory kriostatu - 30 sztuk; 7. Filtr węglowy do stanowiska do barwienia - 2 sztuk; 8. Filtr HEPA do stanowiska do barwienia - 2 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: 1. Pipeta typu Pasteura - 52 800 sztuk; 2. Klej do zaklejania preparatów histopatologicznych - 66 sztuk; 3. Kasetki histopatologiczne przeznaczone do nadruku w drukarkach laserowych - 668 000 sztuk; 4. Taśma termotransferowa kompatybilna z drukarkami do szkiełek - 66 sztuk; 5. Nożyki niskoprofilowe do mikrotomu - 85 000 sztuk; 6. Nożyki wysokoprofilowe do mikrotomu - 14 000 sztuk; 7. Marker laboratoryjny umożliwiający pisanie na szkle, plastiku i papierze - 190 sztuk; 8. Klej do zaklejania szkiełek na bazie ksylenu - 15 sztuk; 9. Gąbka biopsyjna do kasetek - 137 000 sztuk; 10. Płyn utrwalający do próbek cytologicznych - 410 litrów; 11. Zestaw do wykonywania "cell-bloków" składający się z 2 odczynników (utrwalającego i żelującego) - 125 opakowań; 12. Marker hydrofobowy do technik immunoenzymatycznych - 10 sztuk; 13. Preparat zamrażający do - 50 stopni do przymrażania tkanek - 130 opakowań; 14. Bezbarwny żel do przymrażania tkanek w kriostacie - 75 opakowań; 15. Kominki pojedyncze z filterkiem - 2 000 sztuk; 16. Kominki podwójne z filterkiem - 3 000 sztuk; 17. Metalowa szuflada do magazynowania preparatów i bloczków - 100 sztuk; 18. Kasetki do przechowywania grubych preparatów - 400 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: 1. Probówka PCR - 21 600 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: 1. Końcówki z filtrem PCR - 24 opakowań; 2. Końcówki z filtrem PCR - 24 opakowań; 3. Płaskie czapeczki przystosowane do reakcji real-time PCR - 9 opakowań; 4. Probówki o pojemności o czystości do PCR - 3 000 sztuk; 5. Płytki 96-dołkowe z obrzeżem typu semi-skirted - 150 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: 1. Samoprzylepne ultraprzejrzyste, optyczne folie uszczelniające do 96-dołkowych płytek PCR do zastosowań qPCR lub PCR - 4 500 sztuk; 2. Płytki 96-dołkowe do reakcji RQ-PCR z obrzeżami typu skirted - 3 200 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: 1. Końcówka w statywach do pipet automatycznych - 8 640 sztuk; 2. Pipeta typu Pasteura - 1 500 sztuk; 3. Bezbarwne probówki do reakcji ilościowej PCR - 21 000 stripów; 4. Pudełko kartonowe foliowane z separatorami do przechowywania materiału w probówkach - 250 sztuk; 5. Końcówki z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 799 680 sztuk; 6. Końcówka do pipet automatycznych - 38 000 sztuk; 7. Końcówka w statywach do pipet automatycznych - 1 440 sztuk; 8. Końcówka do pipet automatycznych - 300 000 sztuk; 9. Końcówki z filtrem kompatybilne z pipetami - 212 160 sztuk; 10. Końcówki z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 334 080 sztuk; 11. Naczynie reakcyjne z dołaczoną zakrętką zawierajacą uszczelkę i polem do opisu - 9 000 sztuk; 12. Sterylna probówka do PCR - 103 000 sztuk; 13. Pudełko kartonowe foliowane z separatorami do przechowywania materiału w probówkach - 30 sztuk; 14. Końcówki z filtrem hydrofobowym do pipet automatycznych - 13 920 sztuk; 15. Probówka z zakrętką - 9 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: 1. Końcówki z filtrem kompatybilne z wielokanałowymi pipetami - 28 800 sztuk; 2. Końcówka do pipet - 102 000 sztuk; 3. Pipeta typu Pasteura - 51 000 sztuk; 4. Pipeta szklana typu Pasteura - 2 500 sztuk; 5. Probówki typu Falcon - 31 200 sztuk; 6. Naczynie reakcyjne - 50 sztuk; 7. Końcówki do pipet bez filtra pasujące do pipet automatycznych - 1 000 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: 1. Statyw plastikowy na probówki - 30 sztuk; 2. Statywy z PP na probówki - 60 sztuk; 3. Statywy z PP na probówki - 60 sztuk; 4. Statywy z PP na probówki - 60 sztuk; 5. Statywy z PP na probówki - 60 sztuk; 6. Statywy z PP na probówki - 60 sztuk; 7. Statywy na krioprobówki - 30 sztuk; 8. Kasetka na szkiełka z przeźroczystą pokrywką - 30 sztuk; 9. Kasetka wykonana z ABS. Przeznaczona na 100 szkiełek mikroskopowych - 150 sztuk;
Interne Kennung: DFP.271.232.2025.LS - Część 29