2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe wykonanie usług sprzętowych i transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie Powiatu Jarocińskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usług sprzętowych i transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie Powiatu Jarocińskiego, zgodnie z wymaganiami określonymi w planie zimowego utrzymania dróg, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy zakres usług planowanych do wykonania określa Formularz cenowy (Załącznik nr 1 do Formularza ofertowego). 3. W Formularzu cenowym przedstawiono orientacyjne ilości planowanych do zlecenia usług. Fizycznie prace zlecane będą zależnie od bieżących potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego i rozliczane będą wg zaoferowanych stawek jednostkowych – w ramach posiadanych środków w planie finansowym. Podane ilości należy traktować jako ilości orientacyjne służące do obliczenia ceny oferty i porównania ofert – nie mogą one stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy wobec Zamawiającego. 4. Zamawiający będzie ustalał zakres prac w formie zleceń telefonicznych z ustaleniem terminu ich wykonania. 5. Czas rozpoczęcia pracy sprzętu w nagłych przypadkach nie może przekroczyć 2 godz. od chwili zgłoszenia. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na części z uwagi na lepszą koordynację prac oraz oszczędności wynikające z faktu, że jednemu Wykonawcy wystarczy jeden plac załadunkowy i tym samym jedna koparko–ładowarka do załadunku wszystkich piaskarek. 7. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 8. Zam. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 9. Zam. nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. 10. Zam. nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 11.Zamawiający nie dopuszcza do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonawców, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podmiotów na których zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej może polegać Wykonawca oraz Podwykonawców pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 12. Zamawiający nie dopuszcza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 13. Opis przed. zam. nie uwzględnia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych z uwagi na charakter przed. zam. 14. Zam. nie przewiduje udz. zam., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. 15. Wszelkie dok. zł. wraz z ofertą w języku obcym powinny być zł. z tłumaczeniem na j. polski. 16. W postępowaniu o udzielenie zamówienia Wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji Wykonawcy zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r., poz. 1235 t.j.). 17. W zakresie nieuregulowanym SWZ w zakresie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, zastosowanie mają przepisy ustawy wymienionej w pkt 16.
Interne Kennung: D-I.272.2.2.2026.JM3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usług sprzętowych i transportowych przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie Powiatu Jarocińskiego, zgodnie z wymaganiami określonymi w planie zimowego utrzymania dróg, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy zakres usług planowanych do wykonania określa Formularz cenowy (Załącznik nr 1 do Formularza ofertowego).