2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Projectmanagement en Huisvestingsadvies
Beschreibung: TiU wenst met onderhavige Opdracht het contracteren van drie (3) raamcontractanten voor adviesdiensten en projectmanagement op het gebied van bouw, vastgoed en huisvesting te bereiken. De totale waarde van de Raamovereenkomst over de gehele looptijd wordt op €1.500.000 geraamd excl. BTW. Hierbij wordt een maximale waarde toegekend van €1.800.000 excl. BTW.
Interne Kennung: TiU/FS04626
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties van de Raamovereenkomst.