2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm Benešov
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je zajistit projekční a inženýrskou činnost pro vyřízení povolení záměru a pro realizaci dalších nezbytných administrativních kroků; zajistit dodávku a instalaci komponent pro vybudování fotovoltaické elektrárny na plochých střešních pláštích v areálu vzdělávacího střediska Benešov; zajistit zaškolení obsluhy a provést nastavení a revizi systému fotovoltaické elektrárny před připojením do distribuční sítě.
Interne Kennung: FVE IVS Benešov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten