See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bērnu rotaļu laukumu elementu izgatavošana, piegāde un montāža Jelgavas novada pašvaldības iestādēs
Beschreibung: Bērnu rotaļu laukumu elementu izgatavošana, piegāde un montāža Jelgavas novada pašvaldības iestādēs
Interne Kennung: JNP 2026/62
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Rotaļu iekārtu piegāde un uzstādīšana Kalnciema vidusskolai, Ozolnieku pirmsskolas izglītības iestāde “Zīlīte” un Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldei
Los: LOT-0003
Titel: Rotaļu iekārtu piegāde un uzstādīšana Staļģenes pamatskolai un Vircavas pamatskolai
Los: LOT-0004
Titel: Rotaļu iekārtu piegāde un uzstādīšana Ānes pirmsskolas izglītības iestādei “Saulīte”