2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enteraalsed toitmisravipreparaadid
Beschreibung: Käesoleva hanke eesmärk on osta meditsiinilisel otstarbel kasutatavaid suukaudseid ja enteraalseid toitmisravi preparaate / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307332-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
5. Los