2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą przesyłu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa energii elektrycznej z usługą przesyłu dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej będzie odbywać się do punktów poboru energii elektrycznej (zwanych dalej PPE) wymienionych w załączniku do OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 692328-2025
Interne Kennung: D.ROZ.2710.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.7. Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 4.7.1. Odbiorca przewiduje możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej z zastosowaniem prawa opcji. 4.7.2. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej na warunkach niniejszej umowy o kolejne 10% wartości netto umowy, o której mowa w § 9 ust. 8 pkt 1, zamówienia podstawowego. 4.7.3. Odbiorca uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania nowych PPE lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej w posiadanych już PPE. 4.7.4. Rozliczenie zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej w posiadanych PPE i dodatkowych punktów odbioru będzie się odbywać odpowiednio do podstawowej części zamówienia i według tej samej stawki rozliczeniowej. 4.7.5. Odbiorca nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. 4.7.6. W przypadku nie skorzystania przez Odbiorcę z prawa opcji Sprzedawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4.7.7. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Odbiorcy wykonania zamówienia w ramach prawa opcji i złożenie odpowiedniego pisemnego zamówienia wykraczającego poza dostawy energii elektrycznej stanowiące zamówienie podstawowe. 4.7.8. Wszelkie postanowienia wzoru umowy odnoszą się odpowiednio do zamówienia objętego prawem opcji.