631215-2026 - Ergebnis
Slowenien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Prevzem produkta LF-B iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevzem produkta LF-B iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana
Beschreibung: Predmet javnega naročila je prevzem, odvoz in nadaljnja obdelava produkta LF-B s številčno kodo za odpadek 19 12 12, ki nastaja pri obdelavi mešanih komunalnih odpadkov v obratu za mehansko-biološko obdelavo Regijskega centra za ravnanje z odpadki Ljubljana, Cesta dveh cesarjev 101, 1000 Ljubljana. Skupna okvirna količina produkta LF-B z EWC oznako 19 12 12, ki je predmet tega javnega naročila, znaša največ 120.000 ton za obdobje štiriindvajset (24) mesecev. Minimalna prevzemna količina, za katero lahko ponudnik odda ponudbo, znaša 40.000 ton. Navedene količine so okvirne in za naročnika niso obvezujoče.
Interne Kennung: VKS-87/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551511