2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka testů, spotřebního materiálu a reagencií potřebných pro identifikaci mikroorganismů včetně bezplatné výpůjčky přístroje hmotnostní spektrometr – technologie MALDI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované a průběžné dodávky testů, spotřebního materiálu a reagencií potřebných pro identifikaci mikroorganismu hmotnostní spektrometrií a přístroji hmotnostní spektrometr na základě objednávek zadavatele (kupujícího) podle jeho aktuálních potřeb. Součástí předmětu veřejné zakázky je i bezplatná výpůjčka 1 ks přístroje hmotnostní spektrometr – technologie MALDI včetně příslušenství. Podrobné požadavky zadavatele, popřípadě další požadované podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7871
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001