631217-2026 - Ergebnis
Estland – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Remonttööd (Tapa linnak)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remonttööd (Tapa linnak)
Beschreibung: Akende ja uste vahetus ja remonttööd, betoonitööd. Objektidega tutvumine eelnevalt on KOHUSTUSLIK. Tutvumiseks on KINDEL KUUPÄEV, see on 06.08.2026 kell 10:00. Seoses hanke tähtaja pikendamisega on objektiga tutvumiseks võimalus veel 25.08.2026 kell 10:00. Objektidega tutvumiseks peab pakkuja ennast eelnevalt registreerima läbi RHR-i teabevahetuse hiljemalt 24.08.2026 kella 10:00-ks, edastades objektidega tutvuma tuleva isiku nime, isikukoodi ja telefoni numbri. Pakkujad, kes käisid objektiga tutvumas hanke 311771 raames ja ei pea seda enam vajalikuks teha, loetakse see vastavustingimuse nõue täidetuks. Tööd peavad olema teostatud hiljemalt 31.12.2026. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313735-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Üldehitus- ja siseviimistlustööd
Beschreibung: Akende ja uste vahetus ja remonttööd, betoonitööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313735-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros