631218-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użytku w podziale na 44 pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użytku w podziale na 44 pakiety
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użytku w podziale na 44 pakiety
Interne Kennung: SPSSZ/52/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użytku w podziale na 44 pakiety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2, stanowiący również formularz cenowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
631218-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SPSSZ/52/D/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 11
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 12
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 13
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 14
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 15
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 16
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 17
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 18
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 19
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 20
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 21
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 22
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 23
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 24
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 25
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 26
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 27
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 28
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 29
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 30
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 31
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet 43
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet 44