631225-2025 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2026.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2026.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna dla pakietów od I do XIII, szkółkarstwa i nasiennictwa dla pakietu XIV oraz melioracji agrotechnicznych i przygotowania gleby dla pakietu XV, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungSA.270.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – L. Kopalina
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – L. Jelcz
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – L. Janików
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – L. Oława
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – L. Kotowice
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0015
TitelPakiet 6 – L. Bystrzyca
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0016
TitelPakiet 7 – L. Oleśnica
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0017
TitelPakiet 8 – L. Karwiniec
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0018
TitelPakiet 9 – L. Paczków
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0019
TitelPakiet 10 – L. Chrząstawa
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0020
TitelPakiet 11 – L. Miłocice
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0021
TitelPakiet 12 – L. Łaziszki
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0022
TitelPakiet 13 – L. Dziuplina
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0023
TitelPakiet 14 – L. Szkółkarskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211300 Rodung
LosLOT-0024
TitelPakiet 15 – N.Oława - melioracje agrotechniczne i przygotowanie gleby
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu melioracji agrotechnicznych i przygotowania gleby, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft