631232-2026 - Wettbewerb
Lettland – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – Darba apģērbi un apavi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Darba apģērbi un apavi
Beschreibung: Darba apģērbi un apavi
Interne Kennung: SIA RM 2026/51
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Darba apavi
Los: LOT-0002
Titel: Darba apavi objektu apsekošanai
Los: LOT-0003
Titel: Darba apavi mežizstrādes darbiem
Los: LOT-0004
Titel: Arboristu darba apģērbs un darba apavi
Los: LOT-0005
Titel: Darba apģērbs paredzēts darbam ar motorzāģi un krūmgriezi
Los: LOT-0006
Titel: Darba apģērbs: Darba krekli, T-krekli un adītas jakas
Los: LOT-0007
Titel: Darba apģērbs: T-krekls ar augstas redzamības elementiem
Los: LOT-0008
Titel: Darba apģērbs: Ziemas jaka, vasaras jaka
Los: LOT-0009
Titel: Darba apģērbs: Darba kombinezons, darba jaka, darba bikses
Los: LOT-0010
Titel: Darba apģērbs: Pretlietus aizsargapģērbs
Los: LOT-0011
Titel: Darba apģērbs: Aksesuāri
Los: LOT-0012
Titel: Darba apģērbs: Bahilas pārgājieniem
Los: LOT-0013
Titel: Darba apģērbs: Augstas redzamības darba apģērbs mežsaimniecības darbiem
Los: LOT-0014
Titel: Darba apģērbs: Darba cimdi