631254-2026 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Zajištění podpory licencí PingAM na 24 měsíců
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění podpory licencí PingAM na 24 měsíců
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění podpory licencí softwarového produktu PingAM (ForgeRock) OpenAM Enterprise Edition v úrovni Subscription for Silver (5×12) na dobu 24 měsíců, a to pro produktové kódy FIP AuthN EXT a FIP AuthN INT. Součástí plnění je zejména nárok na nové verze produktu prostřednictvím portálu výrobce softwaru, přístup k opravám defektů, provozním záplatám a aktualizacím, dále poskytování technické podpory výrobce prostřednictvím portálu výrobce, elektronické pošty a telefonické linky. Předmět zakázky zahrnuje rovněž přednostní zpracování prioritních případů týmem technické podpory výrobce Ping Identity. Technická podpora bude poskytována v souladu se standardními podmínkami výrobce pro úroveň Silver, přičemž časová dosažitelnost telefonické podpory činí u úrovně závažnosti Severity 1 nejvýše 4 hodiny, u úrovně závažnosti Severity 2 nejvýše 8 hodin a u úrovně závažnosti Severity 3 nejvýše 1 pracovní den.
Interne Kennung: P26V00000520
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001