2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozní podpory a rozvoje Odborného informačního systému Státní veterinární správy 2026+
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je zajištění provozní aplikační podpory a rozvoje Odborného informačního systému zadavatele (dále též „OIS SVS“ nebo „OIS“) včetně Klientského portálu SVS (dále také jako „KLIP SVS“) a Datového skladu tak, aby byla zajištěna požadovaná funkčnost, dostupnost a naplnění dalších požadovaných provozních parametrů uvedeného informačního systému, včetně zajištění následného rozvoje, či úprav v souladu s potřebami zadavatele a legislativou České republiky a EU po dobu 48 měsíců. Bližší informace naleznete v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: SVS/2025/135425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. odst. 7.1 Zadávací dokumentace - změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ