See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków kontrastowych dla jednostek szpitala
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce /tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 1-5, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 473235-2026
Interne Kennung: SZW/DZP/59/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo-cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako "prawo opcji" jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający w ramach prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do 30% wartości zamówienia podstawowego, o którym mowa w § 7 ust. 1 a) wzoru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5