2. Verfahren
Verfahren
Titel: Garažų paskirt. pastato (požem. automobilių saugyklos) ir sporto paskirt. inžinerinio statinio (stadiono) statybos bei sporto paskirt. statinio (stadiono) griovimo, Skuodo g. 27, Kaune, darbų pirkimas
Beschreibung: Perkami garažų paskirties pastato (požeminės automobilių saugyklos) ir sporto paskirties inžinerinio statinio (stadiono) statybos bei sporto paskirties statinio (stadiono) griovimo, Skuodo g. 27, Kaune, darbai pagal techninį projektą „Garažų paskirties pastato (požeminės automobilių saugyklos) ir sporto paskirties inžinerinio statinio (stadiono) statybos projektas, sporto paskirties statinio (stadiono) griovimas, Skuodo g. 27, Kaunas“, darbo projekto parengimo (įskaitant BIM rengimo ir koordinavimo) paslaugos ir darbams atlikti būtinos inžinerinės paslaugos.
Interne Kennung: 9023272
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223310 Bau von Tiefgaragen
5. Los
Los: LOT-0001