631306-2026 - Wettbewerb
Litauen – Busse – Autobusai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusai
Beschreibung: Šio pirkimo objektas – autobusai Pirkimo objektas yra skaidomas į 4 (keturias) dalis: 1. Mažos talpos keleiviniai autobusai (su papildoma įranga); 2.Vidutinės talpos keleiviniai autobusai; 3. Didelės talpos keleiviniai autobusai; 4. Didelės talpos mokomieji keleiviniai. autobusai
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mažos talpos keleiviniai autobusai (su papildoma įranga)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vidutinės talpos keleiviniai autobusai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Didelės talpos keleiviniai autobusai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Didelės talpos mokomieji keleiviniai autobusai
Interne Kennung: 4