631328-2026 - Ergebnis
Rumänien – Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen – Robineti industriali si armaturi industriale
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robineti industriali si armaturi industriale
Beschreibung: Robineti si armaturi industriale Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 1096128_2026_PAAPD1584406
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Robineti industriali
Beschreibung: ROBINEȚI INDUSTRIALI pentru lucrări la rețele de apă şi canalizare, din Mun.Brasov și localitațile unde Compania Apa Brașov își desfășoară activitatea în calitate de operator regional.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Armaturi industriale
Beschreibung: ARMATURI INDUSTRIALE pentru lucrări la rețele de apă şi canalizare, din Mun.Brasov și localitațile unde Compania Apa Brașov își desfășoară activitatea în calitate de operator regional.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 44167100 Rohrkupplungen