2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania narzędziowego (graficznego)
Beschreibung: Dostawa oprogramowania narzędziowego (graficznego) podstawa + opcja. Szczegółowy opis wymagań i ilości Oprogramowania zawiera Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.31.2025.307.ŁKA[CLE25-26][EZD-DOTACJA2][KCPD][KSC2025][OSE2025]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja Przedmiotu Umowy w zakresie aktywacji oprogramowania w ramach prawa opcji nastąpi w terminie do 7 dni (kalendarzowych) od przekazania Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji najpóźniej na 30 dni przed upływem maksymalnego terminu obowiązywania subskrypcji Oprogramowania w ramach zamówienia podstawowego (w przypadku, w którym dla różnych pozycji Oprogramowania maksymalny termin obowiązywania subskrypcji kończyć się będzie w różnym czasie trzydziestodniowy termin na skorzystanie z prawa opcji obliczany będzie od najpóźniej kończącego się maksymalnego terminu obowiązywania subskrypcji Oprogramowania). Zamawiający dopuszcza skorzystanie z prawa opcji w dniu zawarcia Umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Wszystkie szczegóły zawarte w SWZ