2. Verfahren
Verfahren
Titel: USUNIĘCIE, TRANSPORT I PODDANIE OSTATECZNEMU PROCESOWI ODZYSKU LUB UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH I INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bezpiecznego dla ludzi i środowiska, zgodnego z przepisami usunięcia i zagospodarowania (poprzez odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, w postaci stałej lub ciekłej, zgromadzonych na nieruchomości prywatnej, przy ul. Narutowicza 39 w Jastrowiu. Szacowana łączna ilość odpadów wynosi ok. 250- 300 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera niniejsza Specyfikacja, a w szczególności Załącznik nr 2 do nin. Specyfikacji (OPZ), a także projektowane postanowienia umowy- Załącznik nr 3 do Specyfikacji. Z uwagi na specyfikę zamówienia i skomplikowany charakter usług, Zamawiający wymaga odbycia przez wykonawców wizji lokalnej, i zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert dłuższy niż minimalny określony ustawą, umożliwiający wykonawcom zapoznanie się z zakresem zamówienia. Jednocześnie, Zamawiający podkreśla, że odbycie wizji lokalnej jest wymagane do złożenia ważnej oferty. Zamawiający umożliwia wykonawcom odbycie wizji lokalnej w miejscu, gdzie będzie realizowana usługa, przy ul. Narutowicza 39 w Jastrowiu, w godzinach 10:00 -14:00, w dniach 29.09.2025- 02.10.2025.
Interne Kennung: GK.7011.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z przyczyn niezależnych od Zamawiającego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001