2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente (SCANER INTRAORAL-1 buc, APARAT PROFILAXIE 2 IN 1 CU CART INCLUS-4 buc, SISTEM COMPLET IMPRIMANTA 3D-1 buc, CAMERA FOTO CU OBIECTIV SI BLIT-1 buc ) in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”, acronim INNODOC-MED , cod Mysmis 351058
Beschreibung: Contract de furnizare a Furnizare echipamente (SCANER INTRAORAL-1 buc, APARAT PROFILAXIE 2 IN 1 CU CART INCLUS-4 buc, SISTEM COMPLET IMPRIMANTA 3D-1 buc, CAMERA FOTO CU OBIECTIV SI BLIT-1 buc ) in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”, acronim INNODOC-MED , cod Mysmis 351058, conform caietului de sarcini si listelor de cantitati atasate. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor conform art. 160-161 din Legea 98/2016 si art. 8 din HG 419, termenul incluzand si termenul prevazut pentru verificarea ANAP a propunerilor de raspuns. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 18 zile. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 4701100/2026/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SCANER INTRAORAL -1 buc , destinat realizării amprentelor digitale pentru restaurări protetice, tratamente ortodontice și integrare în fluxuri digitale CAD/CAM
Beschreibung: SCANER INTRAORAL -1 buc , destinat realizării amprentelor digitale pentru restaurări protetice, tratamente ortodontice și integrare în fluxuri digitale CAD/CAM
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -APARAT PROFILAXIE 2 IN 1 CU CART INCLUS -4 buc in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”, acronim INNODOC-MED , cod Mysmis 351058
Beschreibung: APARAT PROFILAXIE 2 IN 1 CU CART INCLUS -4 buc Valoare contract: 51.336,00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: : SISTEM COMPLET IMPRIMANTA 3D -1 buc in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”, acronim INNODOC-MED , cod Mysmis 351058
Beschreibung: SISTEM COMPLET IMPRIMANTA 3D -1 buc Valoare contract: 40.961,70 lei
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CAMERA FOTO CU OBIECTIV SI BLIT-1 buc in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”, acronim INNODOC-MED , cod Mysmis 351058
Beschreibung: CAMERA FOTO CU OBIECTIV SI BLIT-1 buc Valoare contract: 19.230,04 lei
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras