631418-2025 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Budowa kompleksu mieszkalno-biurowego dla pracowników i personelu medycznego”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Budowa kompleksu mieszkalno-biurowego dla pracowników i personelu medycznego”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Budowa kompleksu mieszkalno-biurowego dla pracowników i personelu medycznego”.
Vorherige Bekanntmachung425395-2025
Interne KennungSzW/5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Budowa kompleksu mieszkalno-biurowego dla pracowników i personelu medycznego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sprawowanie pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego dotyczącego inwestycji pn. „Budowa kompleksu mieszkalno-biurowego dla pracowników i personelu medycznego
Optionen
Beschreibung der OptionenUsługa będzie realizowana od dnia przekazania przez Zamawiającego powiadomienia o konieczności rozpoczęcia świadczenia usług w zakresie zamówienia podstawowego lub opcji do dnia protokolarnego potwierdzenia przez Strony usunięcia wszelkich wad i usterek robót budowlanych Inwestycji stwierdzonych przy odbiorze końcowym oraz rozliczenia Inwestycji odrębnie dla Etapu I i Etapu II. Przewidywany czas realizacji umowy w przedmiocie Zadania ustala się na 27 miesięcy w tym w zakresie: 1) Etapu I – zamówienia podstawowego: wykonanie robót stanu surowego budynku do poziomu 0.00 wraz z niezbędnymi instalacjami elektrycznymi (instalacja uziemiająca) i sanitarnymi (kanalizacja podposadzkowa w płycie fundamentowej) oraz budowa przyłączy kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i przyłącza wodociągowego – 9 miesięcy 2) Etapu II – opcja: wykonanie całości pozostałych robót składających się na Inwestycję - 18 miesięcy