631420-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Computeranlagen und Zubehör – Echipamente IT și comunicații
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT și comunicații
Beschreibung: Autoritatea contractantă dorește achiziţionarea a - Stație de lucru portabilă rigidizată – 4 buc.; - Multifuncțională color A4 –2 buc.; - Antena externă – 2 buc; Achiziția se va efectua în cadrul proiectului MigraMI – Migrants management enhance initiative - ROMD00167, finanțat prin Programul de cooperare Interreg NEXT Romania – Republica Moldova 2021-2027
Interne Kennung: 5051447_2026_PAAPD1634849
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: I.T.P.F. Iași dorește achiziționarea: - Stație de lucru portabilă rigidizată – 4 buc.; - Multifuncțională color A4 –2 buc.; - antena externă – 2 buc
Interne Kennung: 1