See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego dla miejskich jednostek organizacyjnych w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa – obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa Spółka z o.o. określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardach jakościowych. Dostawy i usługi dystrybucyjne świadczone na podstawie umowy kompleksowej będą wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 poz. 266) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy oraz zgodnie z zapisami Taryfy OSD. 2. Parametry jakościowe paliw gazowych regulują przepisy ustawy Prawo energetyczne, akty wykonawcze (w szczególności Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 02 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego, Rozporządzenia Ministra Energetyki z dnia 10 stycznia 2017 r. zmieniające w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego) oraz Polskie Normy (PN-C-04750- Paliwa gazowe) w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. o łącznym wolumenie 39 414 066 kWh do 201 punktów odbioru, wskazanych w Załączniku nr 2 do SWZ, na potrzeby Miasta Białegostoku.
Interne Kennung: BZE.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001