631484-2026 - Ergebnis
Estland – Grundstückspflege – Pärandniitude taastamine (I piiratud hankemenetlus)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärandniitude taastamine (I piiratud hankemenetlus)
Beschreibung: Pärandniitude taastamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312439-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Soomäe pärandniidud
Interne Kennung: 312439-0001
Los: LOT-0005
Titel: Õunapuu pärandniidud
Interne Kennung: 312439-0005
Los: LOT-0007
Titel: Kaarli puisniit
Beschreibung: Puisniitude taastamine ning hoolduseks ettevalmistamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312439-0007
Los: LOT-0011
Titel: Laoniidi puisniidu juurdepääsutee korrastamine
Beschreibung: Juurdepääsutee korrastus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312439-0011
Los: LOT-0016
Titel: Kadaka MÜ taastamine
Beschreibung: Pärandniitude taastamine ja ala hoolduseks (karjatamiseks) ettevalmistamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312439-0016
Los: LOT-0021
Titel: Taguküla Ülemaste LIFE IP pärandniidud
Interne Kennung: 312439-0021