631485-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Dokumendihaldussüsteemi kasutus- ja tugiteenus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dokumendihaldussüsteemi kasutus- ja tugiteenus
Beschreibung: Lepingu objektiks on olemasoleva juba asutuses juurutatud süsteemi WebDesktop kasutamise jätkamine ning sellega seotud kasutus- ja tugiteenuste tagamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314341-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000