See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego, znajdujących się na wyposażeniu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, zwanej w dalszej części SWZ: Usługą. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty – w zakresie poszczególnych pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 448561-2026
Interne Kennung: DA.ZP.242.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przeglądów, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego, znajdujących się na wyposażeniu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty – Pakiet nr 19.
Interne Kennung: Pakiet nr 19