2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE DEZVOLTAREA, TESTAREA, PILOTAREA ȘI PUNEREA ÎN FUNCȚIUNE A UNUI SISTEM INFORMATIC INTEGRAT DESTINAT DIGITALIZĂRII ACTIVITĂȚILOR ADMINISTRATIVE” în cadrul proiectului „Digitalizare UAT Sărmaș prin ADR Centru Cod SMIS: 336617”
Beschreibung: Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Autoritatea/entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/ informațiilor suplimentare cu maxim: 11 zile înainte de termenul limită pentru depunerea ofertelor.Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ). ” SERVICII DE DEZVOLTAREA, TESTAREA, PILOTAREA ȘI PUNEREA ÎN FUNCȚIUNE A UNUI SISTEM INFORMATIC INTEGRAT DESTINAT DIGITALIZĂRII ACTIVITĂȚILOR ADMINISTRATIVE” în cadrul proiectului „Digitalizare UAT Sărmaș prin ADR Centru Cod SMIS: 336617”. Prezenta achiziție se derulează în cadrul proiectului „Digitalizare UAT Sărmaș prin ADR Centru" (Cod proiect: 336617), finanțat prin Programul Regiunea Centru 2021–2027, Prioritatea 2 - O regiune digitală, Acțiunea 2.1 - Comunități digitale pentru o regiune inteligentă, Intervenția 2.1.1 - Comunități digitale pentru o regiune inteligentă - soluții digitale, gestionat de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, având ca obiect dezvoltarea, testarea, pilotarea și punerea în funcțiune a soluțiilor digitale la nivelul UAT Comuna Sărmaș. Prin implementarea proiectului se urmărește transformarea digitală a activităților administrației publice locale printr-un pachet integrat de soluții digitale (platformă GIS, sistem ERP și Funcționar Public Virtual), în vederea modernizării și automatizării proceselor interne, creșterii accesibilității și calității serviciilor publice pentru cetățeni și asigurării unei infrastructuri informatice unitare, interoperabile și conforme cu cerințele Programului Regiunea Centru.
Interne Kennung: Digitalizare
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ” SERVICII DE DEZVOLTAREA, TESTAREA, PILOTAREA ȘI PUNEREA ÎN FUNCȚIUNE A UNUI SISTEM INFORMATIC INTEGRAT DESTINAT DIGITALIZĂRII ACTIVITĂȚILOR ADMINISTRATIVE” în cadrul proiectului „Digitalizare UAT Sărmaș prin ADR Centru Cod SMIS: 336617”. Prezenta achiziție se derulează în cadrul proiectului „Digitalizare UAT Sărmaș prin ADR Centru" (Cod proiect: 336617), finanțat prin Programul Regiunea Centru 2021–2027, Prioritatea 2 - O regiune digitală, Acțiunea 2.1 - Comunități digitale pentru o regiune inteligentă, Intervenția 2.1.1 - Comunități digitale pentru o regiune inteligentă - soluții digitale, gestionat de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, având ca obiect dezvoltarea, testarea, pilotarea și punerea în funcțiune a soluțiilor digitale la nivelul UAT Comuna Sărmaș. Prin implementarea proiectului se urmărește transformarea digitală a activităților administrației publice locale printr-un pachet integrat de soluții digitale (platformă GIS, sistem ERP și Funcționar Public Virtual), în vederea modernizării și automatizării proceselor interne, creșterii accesibilității și calității serviciilor publice pentru cetățeni și asigurării unei infrastructuri informatice unitare, interoperabile și conforme cu cerințele Programului Regiunea Centru.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72212445 Entwicklung von Software für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM), 72212517 Entwicklung von IT-Software