631526-2025 - Wettbewerb
Polen – Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen – Usługa montażu, serwisu i demontażu dekoracji świątecznych na sezon 2025/2026 dla Gminy Miasto Kołobrzeg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa montażu, serwisu i demontażu dekoracji świątecznych na sezon 2025/2026 dla Gminy Miasto Kołobrzeg
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu, dostawy i montażu, serwisu bieżącego oraz demontażu dekoracji świątecznych na sezon 2025/2026 dla terenów w obrębie administracyjnym Gminy Miasto Kołobrzeg.
Interne KennungBZ.271.46.2025.I
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu, dostawy i montażu, serwisu bieżącego oraz demontażu dekoracji świątecznych na sezon 2025/2026 dla terenów w obrębie administracyjnym Gminy Miasto Kołobrzeg. Dostarczone dekoracje muszą być zgodne z parametrami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia, a także być nowe i nieużywane. Dekoracje powinny oddawać świąteczny wystrój, estetykę przestrzeni w sposób oryginalny, pozwalając na uzyskanie najciekawszych efektów wizualnych i jednocześnie energooszczędnych z zastosowaniem oświetlenia LED