631578-2026 - Wettbewerb
Polen – Restaurant- und Bewirtungsdienste – Usługa żywienia żołnierzy w systemie zleconym stacjonujących w m. Sokółka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia żołnierzy w systemie zleconym stacjonujących w m. Sokółka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia żołnierzy systemem zleconym polegająca na zapewnieniu całodziennego wyżywienia tj. śniadań, obiadów oraz kolacji w ramach zabezpieczenia granicy RP stacjonujących w rejonie m. Sokółka w 2027 roku. a) 15 osób w zamówieniu podstawowym b) 30 osób w zamówieniu opcjonalnym
Interne Kennung: 78/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel.