See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostiniai reagentai, priemonės, eksploatacinės medžiagos kraujo pasėlių, kitų organizmo skysčių tyrimų atlikimui automatizuotu būdu,kartu su įranga panaudai
Beschreibung: Diagnostiniai reagentai, priemonės, eksploatacinės medžiagos kraujo pasėlių, kitų organizmo skysčių tyrimų atlikimui automatizuotu būdu,kartu su įranga panaudai
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0