631667-2026 - Ergebnis
Litauen – Beratung in Sachen Evaluierung – Vertinimo konsultacinės paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vertinimo konsultacinės paslaugos
Beschreibung: 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos prioritetų „Pažangesnė Lietuva“ ir „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ švietimo ir mokslo srities uždavinių poveikio vertinimas. Finansavimas iš 2021-2027 m. ES fondų investicijų programos techninės paramos lėšų
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0