631672-2026 - Ergebnis
Slowakei – Alle übrigen therapeutischen Mittel – Kontrastné látky a ostatné terapeutické prípravky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrastné látky a ostatné terapeutické prípravky
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka kontrastných látok a ostatných terapeutických prípravkov. Predmet zákazky je rozdelený do 11 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť alebo jednu ponuku na viacero ucelených častí alebo jednu ponuku na celý predmet zákazky (časti č. 1 – č. 11). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Rozdelením zákazky na samostatné časti bez obmedzenia maximálneho počtu častí, na ktoré je možné predložiť ponuky, verejný obstarávateľ uplatňuje sociálne hľadisko vo verejnom obstarávaní v zmysle zákona o verejnom obstarávaní. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 12/VS/OVO/02/25/Mi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1. V03AB35 sugamadex pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 ampula s obsahom zodpovedajúcemu 200 mg liečiva Predpokladané plnenie je 3800 ampúl v registrovaných liekoch s obsahom 200 mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 2. V03AB37 idarucizumab pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcemu 2,5 g liečiva Predpokladané plnenie je 16 liekoviek v registrovaných liekoch s obsahom 2,5 g liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0004
Titel: Časť č. 3. V03AE01 polystyrénsulfonát pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom 300 g prášku s obsahom liečiva 999,34 mg/1 g Predpokladané plnenie je 260 liekoviek v registrovaných liekoch s obsahom 999,34 mg liečiva v 1 g prášku počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0005
Titel: Časť č. 4. V03AF01 mesna pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 ampula s obsahom zodpovedajúcemu 400 mg liečiva Predpokladané plnenie je 4 800 ampúl v registrovaných liekoch s obsahom 400 mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0006
Titel: Časť č. 5. V03AF dinátriumfolinát pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcemu 200 mg liečiva Predpokladané plnenie je 400 liekoviek v registrovaných liekoch s obsahom 200 mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0007
Titel: Časť č. 6. V06DD aminokyseliny, vrátane kombinácií s polypeptidmi pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 tableta s obsahom 36 mg dusíka a 50 mg vápnika Predpokladané plnenie je 66 000 tabliet v registrovaných liekoch s obsahom 36 mg dusíka a 50 mg vápnika počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0008
Titel: Časť č. 7. V08AB09 jodixanol pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 liekovka s objemom 50 ml a obsahom zodpovedajúcemu 625 mg liečiva v 1 ml roztoku (zodpovedá 320 mg jódu v 1 ml) a 1 liekovka s objemom 100 ml a obsahom zodpovedajúcemu 625 mg liečiva v 1 ml roztoku (zodpovedá 320 mg jódu v 1 ml) Predpokladané plnenie je 6 120 liekoviek v registrovaných liekoch s objemom 50 ml a 920 liekoviek s objemom 100 ml obsahom zodpovedajúcemu 625 mg v 1 ml roztoku (zodpovedá 320 mg jódu v 1 ml) počas zmluvného obdobia 2 roky.
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0009
Titel: Časť č. 8. V08AB10 jomeprol pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s objemom 100 ml a obsahom 816,5 mg liečiva v 1 ml roztoku (zodpovedá 400 mg jódu v 1 ml) a 1 liekovka s objemom 200 ml a obsahom 816,5 mg liečiva v 1 ml roztoku (zodpovedá 400 mg jódu v 1 ml) a 1 liekovka s objemom 500 ml a obsahom 816,5 mg liečiva v 1 ml roztoku (zodpovedá 400 mg jódu v 1 ml) Predpokladané plnenie je 2 200 liekoviek s objemom 100 ml a 1 400 liekoviek s objemom 200 ml a 3 456 liekoviek s objemom 500 ml a obsahom zodpovedajúcemu 816,5 mg v 1 ml roztoku (zodpovedá 400 mg jódu v 1 ml) počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0010
Titel: Časť č. 9. V08CA02 kyselina gadoterová pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s objemom 15ml a obsahom 279,32 mg liečiva v 1 ml roztoku (0,5 mmol/ml) a 1 liekovka s objemom 20ml a obsahom 279,32 mg liečiva v 1 ml roztoku (0,5 mmol/ml) Predpokladané plnenie je 1 040 liekoviek s objemom 15 ml v registrovaných liekoch s obsahom 279,32 mg liečiva v 1 ml a 720 liekoviek s objemom 20 ml v registrovaných liekoch s obsahom 279,32 mg liečiva v 1 ml počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0011
Titel: Časť č. 10. V08DA05 fluorid sírový pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcemu 8 µl/ml liečiva Predpokladané plnenie je 200 liekoviek v registrovaných liekoch s obsahom 8 µl/ml liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0012
Titel: Časť č. 11. V08AA01 kyselina amidotrizoová pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s objemom 20 ml a s obsahom zodpovedajúcemu 0,1g natrii amidotrizoas a 0,66g meglumini amidotrizoas v 1ml roztoku Predpokladané plnenie je 1440 liekoviek v registrovaných liekoch s objemom 20ml a s obsahom 0,1g/0,66g liečiva v 1ml počas zmluvného obdobia 2 roky.