631673-2026 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Raadsinformatiesysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raadsinformatiesysteem
Beschreibung: Gemeente Renkum wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van een geïntegreerde vergadersoftware inclusief bestuursinformatiesysteem en het geven van ondersteuning hierbij voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging van twee maal met twee jaar. maximaal 300 gebruikers RIS
Interne Kennung: nog niet bekend
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Renkum wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van een geïntegreerde vergadersoftware inclusief bestuursinformatiesysteem en het geven van ondersteuning hierbij voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging van twee maal met twee jaar. 480000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: --
2. Procedure
Procedure
Title: Raadsinformatiesysteem
Internal identifier: nog niet bekend
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: --