2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van keukenkasten en aanverwante producten
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het aanstellen van een groothandel (één opdrachtnemer) voor het leveren van keukenkasten en aanverwante producten binnen een raamovereenkomst met Woonhaven Antwerpen. Het gaat hier om een diversiteit aan artikelen (korf) die de laatste jaren courant door Woonhaven besteld werden. De leveringen gebeuren op afroep. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in deel III Technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP0KO-532/5622/WHA/2025/036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03410000 Holz
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WHA/2025/036_1